Оперативники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми спільно з дільничними офіцерами та бійцями спецпідрозділу поліції Київщини під час відпрацювання Києво-Святошинського району виявили групу нелегальних мігрантів з Республіки Азербайджан та Грузії.  Про це на своєму сайті повідомило Головне управління Національної поліції в Київській області.

Восьмеро чоловіків, від 21 до 52-річного віку, проживали на території країни незаконно. Працювали нелегали у підпільному цеху ринку «Столичний», де розфасовували фрукти та овочі.

Порушників притягнуто до адміністративної  відповідальності за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) КУпАП.

Двом особам скорочено строк перебування на території України, іншим –  винесено рішення про примусове повернення з території країни.

Поліція нагадує, що на території області тривають профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». Мета операції – запобігання та протидія нелегальній міграції, перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування в Україні.