Кандидати в президенти України Петро Порошенко та Володимир Зеленський 12 квітня зустрінуться з французьким лідером Еммануелем Макроном. Того ж дня чинний президент України також відвідає канцлерку ФРН Анґелу Меркель.

 Чинний президент України Петро Порошенко та кандидат в президенти Володимир Зеленський 12 квітня відвідають президента Франції Еммануеля Макрона, повідомив у середу, 10 квітня, Єлисейський палац. Планується, що Зеленський зустрінеться з лідером Франції вдень, а Порошенко – ввечері.

Таким чином Париж хоче підготуватися до подальшого розвитку подій в Україні після другого туру президентських виборів, передає агенція Reuters з посиланням на джерело в Єлисейському палаці. “Ці контакти дозволять нам спокійно підготувати наступні кроки у розвитку франко-українських зв’язків та спільної роботи задля безпеки на європейському континенті”, – зазначив співрозмовник агенції. В Єлисейському палаці також нагадали, що Франція разом з Німеччиною є учасниками переговорів у “нормандському форматі” щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

DW.COM