Днями , в Кіпрському спортивному центрі “Spyros Kyprianou Sports Center Limassol Polemidia”, що в Лімасолі стартувала першість Європи по самбо.

Про це повідомляє  прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

Континентальний чемпіонат зібрав на сонячному острові 21 країну-учасницю. За титул переможця боролися більше 260 спортсменів, які представляли Вірменію, Азербайджан, Білорусь, Болгарію, Німеччину, Грецію, Грузію, Ірландію, Ізраїль, Кіпр, Латвію, Литву, Молдову, Македонію, Нідерланди, Польщу, Румунію, Росію, Францію, Естонію, а також нашу Україну.

Завершального дня змагань чемпіонату Європи серед молоді (до 18 і до 20 років) українці вибороли вісім нагород – дві золоті, по три срібні і бронзові медалі. Титул найсильніших – у Наталії Чистякової і Марії Меркулової. Загалом, національна збірна везе додому 29 медалей (6-8-15). Це – другий результат як за якістю, так і за кількістю призових місць.

Київську область у складі національної збірної представляв вихованець тренерів В’ячеслава Гостара та Віктора Мущини. Виступаючи у ваговій категорії 81 кг, вишнівчанин Богдан Пушенкопровів чотири сутички, поступившись у півфіналі борцю з Вірменії.

На шляху до півфінала в 1/8 переміг білоруса з рахунком 4:0 і в 1/4 переміг больовим прийомом грека. А в боротьбі за бронзу Богдан переміг борця з Молдови та посів третє місце континентальної першості.