В селі Лісники Києво-Святошинського району відбувся чемпіонат України з конкуру серед дітей, юнаків та юніорів.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спортуКОДА.

У рамках змагань з подолання перешкод розігрувалися звання чемпіона України серед дітей, чемпіона України серед юнаків та чемпіона України серед юніорів. Участь взяли близько 70 вершників з більш ніж 10 регіонів України.

Вікові категорії учасників змагань:
– діти (Ch) 2004-2006 р.н.
– юнаки (YR) 2000-2004 р.н.
– юніори (J) 1997-2002 р.н.

Змагалися за різними маршрутами, в залежності від вікових категорій у таких видах, як висота 120 см з перестрибуванням, у дві фази – висота 125 см, “Гран Прі” – висота 130 см та 140 см, з перестрибуванням, висота від 125 до 140 см, у два гіти.

І традиційно Київська область має звання чемпіонів. Кінники Київщини після вдалих виступів здобули два перших місця серед юнаків та серед юніорів.

«Це й не дивно, адже на Київщині дуже добре розвивається кінний спорт і у наших спортсменів як на всеукраїнській, так і на міжнародній аренах завжди високі показники. Взагалі спортсмени Київщини вже 20 років поспіль виграють чемпіонати України», – коментує виступи своїх підопічних тренер збірної команди Київської області Володимир Вінницький.

Організаторами змагань виступили Міністерство молоді і спорту України та Всеукраїнська федерація кінного спорту України.