Про це Остап Семерак написав на своїй сторінці у Фейсбук. Міністр екології та природних ресурсів України зазначив, що не повинно бути будівництва ГЕС на Дністрі без розуміння наслідків роботи таких об’єктів для довкілля.

«Послідовно кажу «ні!» будівництву ГЕС на Дністрі без розуміння наслідків роботи таких об’єктів для довкілля, – написав Остап Семерак. – Економічна доцільність не є виправданням можливого знищення унікальних екосистем Дністра. Схоже, в «Укргідроенерго» мене почули». Під тиском Мінприроди та активістів є рішення цієї установи припинити будь-які дії щодо проектування каскаду нових гідроелектростанцій у верхів’ях річки Дністер до проведення стратегічної екологічної оцінки «Схеми комплексного використання гідроенергетичних ресурсів України» – так офіційно називається програма.

Також повідомляється, що наразі «Схема комплексного використання гідроенергетичних ресурсів України» має пройти транскордонну стратегічну екологічну оцінку, а поки що будь-які роботи з проектування нових ГЕС у верхів’ях Дністра – зупинено.