Злочинне угруповання з шести сутенерів організувала мережу виїзних борделів, які працювали в столичному регіоні, а також у Дніпропетровській та Харківській областях.

Про це повідомили в прес-службі Національної поліції Київської області.

“Зловмисники організували постачання секс-послуг за півтори – п’ять тисяч гривень на годину. Для цього залучили до свого бізнесу більше 40 повій різного віку і здійснювали за ними цілодобовий контроль. Також збували клієнтам наркотичні засоби – амфетамін і канабіс “, – йдеться в повідомленні.

Для прикриття своїх протиправних дій інтимні послуги надавалися виключно “на виїзд” – за місцем проживання або тимчасового перебування клієнтів.

Під час десяти проведених обшуків правоохоронці виявили та вилучили: гроші, наркотики, банківські картки, на які перераховувалися кошти за вищевказані послуги, засоби зв’язку, записники із списками, адресами клієнтів і сумами отриманих від них коштів, а також графіки чергування дівчат.

Розслідування триває в рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією), а також ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі.