Навчальний рік для Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Переяслава-Хмельницького став роком родини. Скоро за святом для бабусь «Я горджуся, що бабуся», пройшов не менш феєричний та творчий фестиваль «Скарби родинної творчості». Тому досить логічним продовженням стало свято для дідусів, яке носить красномовну назву «У мене найкращий дід – він очолює весь рід».

Про це пише «Вісник Переяславщини».

В будинку художньої творчості зібралися родини вихованців, які дружно підтримували своїх дідусів та їхніх онучок в різних конкурсах розважально-ігрової програми. Дідусі, а їх було чимало, з радістю прийняли участь в різноманітних естафетах, створювали шедеври з конструктора, спробували себе в ролі дизайнерів, танцювали та веселилися разом зі своїми красунями-онучками, які також активно долучалися до проходження всіх етапів конкурсу.

Всі учасники – Іллічова Олександра та Іллічов Олександр Віталійович, Морозюк Вероніка та Процько Олександр Петрович, Декало Вікторія та Декало Віктор Іванович, Бобітко Ольга та Кужільний Віктор Іванович, Близнюк Лілія та Остапенко Григорій Порфирович, Підборська Ангеліна та Підборський Юрій Григорович, отримали подяки та подарунки. Та, безперечно, головним подарунком для всіх учасників стали незабутні емоції, хороший настрій і теплі спогади.