Працівники Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області взяли участь в Дні довкілля на території Національного музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» в селі Нові Петрівці Вишгородського району. Про це повідомляє Київська облдержадміністрація.

За підтримки соціальних партнерів відбулося прибирання зеленої зони заповідника.

До заходу долучились голова Київської обласної організації «Українська спілка ветеранів Афганістану» Олександр Янківський з побратимами,  голова громадської спілки  «Всеукраїнська спілка інвалідів Чорнобиля» Іван Дерда та голова Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Михайло Хрущенко.

За традицією поклали квіти до пам’ятника визволителям Києва та до пам’ятника «Невідомому солдату».

Також учасники заходу відвідали музей-заповідник. Гості ознайомились з різноманітними експозиціями, серед яких й та, що присвячена героїчному подвигу наших співвітчизників під час проведення антитерористичної операції.

Як відзначив директор музею, заслужений працівник культури України Іван Вікован, Пенсійний фонд Київщини – чи не єдина організація, яка долучається до щорічного прибирання та оздоблення території заповідника.