Вже традиційно напередодні одного з найбільших православних свят Великодня, гвардійці Міжнародного центру Нацгвардії, що на Київщині, та вихованці Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату «Патріот» провели флешмоб «Розмалюємо писанку разом». Цього разу до цієї творчої роботи долучилась народна майстриня Ліна Шевченко, знана писанкарка Переяславщини, роботи якої  експонуються у Японії, Франції, країнах Східної Європи.

На початку заходу всіх присутніх ознайомили з історією писанкарства, технікою створення і народження писанки, символікою та її значенням. Під керівництвом народної майстрині гвардійці, ліцеїсти, педагогічні працівники доторкнулися до одного з наймиролюбніших видів мистецтва, традиція якого закладена в серце кожного українця – народження писанки.

На новоспечених «писанкарів» чекало феєричне різномаїття кольорів, візерунків, символів та разом із цим – спільні для всіх спокій та умиротворення.

«Писанка – це мистецтво. І чим більше будемо писати писанок, тим і люди будуть добріші. Це дає дуже багато – виховує рівновагу, уважність, стриманість, спокій. Людина заспокоюється, коли пише писанку. Ну, а найголовніше – це писати писанку ще й з молитвою, тоді ми долучаємось до Небесного», – сказала народна майстриня Ліна Шевченко.

Всі учасники флешмобу отримали заряд позитиву і творчого натхнення та подякували майстрині і одне одному за можливість доторкнутись до прекрасного.