Сьогодні, 5 травня 2019 року, ранком близько 4 години, у житловому будинку села Вільне Макарівського району стався вибух. За попередніми оперативними даними, спрацював вибуховий пристрій. Сусіди кажуть, хлопці збиралися на рибалку. Що достаменно там сталося, поки не відомо.

“Чоловік 26 років загинув одразу”, – повідомляє заступник голови Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович, – “ще троє в тяжкому стані доправлені у Макарівську та Фастівську центральні районні лікарні”. “Робимо все можливо й неможливе аби людей врятувати” – сказала вона.

В.о. головного лікаря Макарівської ЦРЛ Анатолій Йовенко розповів, що один постраждалий 22-річний чоловік на разі знаходиться у них в реанімації, у надзвичайно тяжкому стані. “Він в комі, проведене оперативне втручання, пошкоджені майже всі органи тіла, лікарі борються за його життя” – зазначив він.

За інформацією головного лікаря Фастівської ЦРЛ Андрія Герцуна ще двоє постраждалих знаходяться у них, також в реанімації. “Теж молоді чоловіки, до 30 років. В обох стан дуже тяжкий. 3 години тривало оперативне втручання. Один із постраждалих на разі дихає самостійно, інший знаходиться на апараті штучної вентиляції легень”.

Кров”ю та необхідними ліками постраждалих забезпечують.