Депутати Броварської райради  ухвалили рішення про запровадження щорічної стипендії голови райради та голови райдержадміністрації обдарованим дітям Броварщини. Подібний крок в районі зроблено вперше.

Пише Трибуна Бровари.

Преміюватимуть кожного року 15 дітей. Сума премії складатиме 1600 гривень на рік, які виплачуватимуться лауреату щоквартально по 400 гривень. Відповідні зміни внесені до районного бюджету. Зокрема на 2018 рік виділено 40 тисяч гривень, наступного року на стипендії буде передбачено 50 тисяч.

В ухваленому Положенні прописані критерії, за якими й обиратимуться стипендіати. Це будуть учасники, переможці та призері предметних олімпіад не нижче обласного рівня, лауреати різноманітних творчих конкурсів у музичній, образотворчій, літературно-мистецькій та інших сферах, діти, які досягли помітних успіхів у науково-дослідницькій та пошуковій діяльності, у спорті – хто став переможцем або призером міжнародних, всеукраїнських чемпіонатів, турнірів, змагань, що мають офіційний статус.

Подання щодо претендентів на отримання грошового заохочення робитимуть педагогічні ради закладів. Потім відділ освіти району перевірятиме правильність підготовки подань і готуватиме обґрунтовані пропозиції для Комісії, створеної райдержадміністрацію та районною радою. А вже після остаточного рішення комісії, яке має бути ухвалене до 1 вересня, перелік стипендіатів затверджуватиметься спільним розпорядженням голови райдержадміністрації та голови районної ради.