З 8 по 12 травня у Переяславі проходив Всеукраїнський фестиваль польотів на повітряних кулях, організований федерацією повітроплавання України, пише Вісник Переяславщини.

“Вже вшосте переяславський фестиваль розпочинається «Польотом пам’яті». Екіпажі на теплових аеростатах вранці 9 травня при перельоті через Дніпро кладуть вінки та квіти на воду. Цього року, незважаючи на складні погодні умови, шість екіпажів пролетіли над Дніпром, причому майже в тих місцях, де в роки Другої світової війни проходило форсування. Стартували із села Гречаники, а приземлились в районі Малого Букрина” – розповів Президент федерації В’ячеслав Гардашник.

Фото: Вісник Переяславщини

У суботу та неділю відбулись фестивальні польоти теплових аеростатів, у яких змогли взяти участь переяславці та гості міста. Всі охочі могли записатись на політ біля готелю «Пектораль». Вартість вранішнього польоту на повітряній кулі у складі групи коштував 2500 гривень з однієї особи. Вечірній політ коштував на 200 гривень дорожче – 2700 гривень. Загалом у небі Переяслава на восьми кулях побувало близько 220 осіб.