Жителів Борисполя збентежила вирубка дерев біля зупинки “Міський Парк” у самому центрі міста. Про це пише «Погляд». Причину таких дій пояснив перший заступник міського голови Микола Корнійчук.

“Фінська компанія “Hesburger” придбала у приватних осіб три земельні ділянки по 10 соток поруч із зупинкою “Міський Парк”. На тих ділянках компанія планує будівництво закладу швидкого харчування. Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради там виконуються роботи по облаштуванню в’їзду-виїзду. Також відповідно до акту підписаному не лише комісією по обстеженню дерев, а й представником управління екології КОДА, проводиться видалення 4 дерев. Компанія “Hesburger” сплачує відновну вартість дерев, і на отримані кошти місто закупить дерева та висадить на території Бориспіля”, – пояснив Микола Корнійчук.

Hesburger – це сімейний бізнес, заснований у Фінляндії. За кількістю являється найбільшою мережею ресторанів швидкого харчування як у Фінляндії, так і в країнах Балтії. У чотирьох країнах у компанії налічується близько 6700 співробітників. На сьогодні ресторани Hesburger працюють у семи країнах:

Фінляндія: 269 ресторанів

Балтійські країни: 140 ресторани

Німеччина: 2 ресторани

Україна: 3 ресторани

Болгарія: 11 ресторани

Білорусь: 1 ресторан