Проект українських художників Софії Атлантової та Олександра Клименка називається «Passiones/Страсті». Ікони написані до п’ятих роковин від початку війни в Донбасі. Проект присвячений загиблим на цій війні українським воїнам, а також мирних жителям.

Пройшовши крізь пекло війни, адже більшість дощок привезені саме з фронту, фрагменти ящиків повернулися у мирне життя вже іконами, з яких в нас вдивляються очі Спасителя, Богородиці та святих, пробуджуючи найцінніших дар людської душі – Милосердя.

Виставка має глибоко символічний характер: перетворення смерті (набої, міни, снаряди, які зберігалися в ящиках) через мистецтво (ікони та арт-об’єкти) в життя. Кошти, отримані від продажу ікон, підуть на потреби Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова, найбільшого недержавного медичного проекту в Донбасі. Проект «Ікони на ящиках з-під набоїв» наразі є головним джерелом фінансування шпиталю.

За чотири роки мистецька виставка експонувалася в Європарламенті, Верховній Раді України, Литовському Сеймі, Софії Київській, Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, Національному музеї імені Т. Г. Шевченка.

Виставка побувала у багатьох містах світу: Вашингтоні, Лос-Анжелесі, Чикаго, Едмонтоні, Монреалі, Торонто, Гаазі, Берліні, Мюнхені, Відні, Варшаві, Празі , Римі. Звісно, і в містах України. І ось нарешті вона доїхала до Фастова. Виставка розташована у костелі. Всі бажаючі можуть завітати на виставку.