Учора ініціативна група громадян, які мешкають в Дарницькому районі столиці, подала до Київради перші три тисячі підписів мешканців цього району на підтримку місцевої ініціативи про розширення мережі закладів освіти, а саме дитячих садків і шкіл.

Ця ініціатива пропонує розробити проекти будівництва нових закладів освіти, які передбачені Генеральним планом міста Києва і провести реконструкцію 11-ти існуючих шкіл і садків у вигляді надбудови 4 поверху  без перерви навчального процесу. У разі реалізації, ця ініциатива дозволить створити тисячі нових навчальних місць у шкільних і дошкільних навчальних закладів Дарницького району столиці, який, без перебільшення, є найбільш обмеженим у можливостях дітей навчатися в нормальних шкільних умовах!

Так, наприклад, на території саме дарницького району розташована найбіль переповнена учнями гімназія  “Логос”, у класах якої навчається подекуди до 40 дітей, при нормі 20-25!

Така ситуація стає нестерпною. Тому громадяни, які мешкають у районі звернулися до Народного депутата України по 212 виборчому округу (Дарницький район міста Києва) – Віталія Сташука аби утворити таку ініціативну групу, завданням якої було б розробити ініціативи із збільшення у районі можливостей навчання і дошкільного виховання. В результаті й було розроблено тест звернення і зібрано більше 25 тисяч підписів дарничан. Перша частину з яких було подано для реєстрації ініціативи у Київраді.

 

Процес збору підписів продовжується. Приєднатися до петиції і більше почитати про ініціативу можна на : Персональному сайті Віталія Сташука