У Боярці на території парку «Перемога» пройшов IV Всеукраїнський фестиваль «Під Покровом Тризуба». Він спрямований на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України. Фестиваль вперше відбувся в Боярці у 2016 році. Організатори підтримали ідею відродження героїки періоду Української Революції 1917-1921 рр., що розпочали активісти з побудови меморіалу воїнам Армії УНР.

В рамках фестивалю відбулася презентація «Книги Добра» – масштабного міжнародного соціального проекту. «Книга» мандрує світом, і об’єднала тисячі дітей та дорослих з єдиною метою – відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це «Книга» про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить в собі щире добро.

Презентували «Книгу» учасникам та гостям фестивалю Міністр закордонних справ Павло Клімкін, почесний консул Угорщини в Україні Василь Вишиванюк, голова Фонду «Чисті серцем» Ірина Рабарська, заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович, депутат Київської обласної ради Олег Іваненко. Організаторами фестивалю є Міністерство молоді та спорту України, Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, ГО «Валькірія» та Боярська міська рада.

Гості стали свідками презентацій добрих справ дітей Київщини: команд-роїв військово-патріотичної гри «Джура» з Васильківського, Вишгородського, Фастівського районів та Боярки, котрі, по закінченню своїх виступів, власноруч гуртом створили «Карту Добра Київщини». По завершенню заходу почесні гості на пам’ять вручили кожному учаснику команд «Книгу Добра» і натомість отримали в подарунок власні вироби дітей. Закінчився дводенний фестиваль під запальні ритми гурту «ТНМК».