29 травня очільник Київської облдержадміністрації Олександр Терещук провів он-лайн нараду з керівниками структурних підрозділів, голів РДА і ОТГ, а також міських, сільських та селищних голів. Головною темою наради були проблемні питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, проведення ремонтних робіт на дорогах області та реалізацію проектів нового будівництва – об’єктів системи охорони здоров`я у сільській місцевості.

«Дітьми потрібно займатися, і це наше з вами першочергове завдання. Ми маємо вирішувати проблемні питання з житлом. Наразі в області 438 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які не мають власного житла. Сьогодні ніхто крім нас їм не допоможе. Кожна молода людина, яка виросла сиротою повинна бути забезпечена житлом», – підкреслив Олександр Терещук.

Також начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації Дмитро Вітов розповів, що у 2019 році заплановано забезпечити житлом мешканців Вишгородського, Баришівського районів та міста Бориспіль. Наразі соціальні гуртожитки діють на території Вишгородського, Миронівського, Переяслав-Хмельницького районів та у місті Біла Церква. В селі Озерне Білоцерківського району вже придбали будинок для однієї дитини.