29 травня 2019 року в невеличкому містечку на Київщині Українці відкрилась позачергова сесія міської ради з єдиним питанням на порядку денному – «Про призупинення дії рішення виконкому міської ради із збільшення тарифів на послуги водоканалу (водопостачання та водовідведення). Відкрила сесії на вимогу групи депутатів одна з депутатського корпусу Кучер Тетяна Миколаївна, щодо якої ще 17 травня 2019 року НАЗК виніс Припис про порушення антикорупційного законодавства. За цим Приписом, Кучер, яка 21 листопада 2018 року була обрана секретарем міської ради, повинна в термін до 31 травня 2019 року звільнитись з посади секретаря міської ради і, якщо захоче вона та більшість депутатського корпусу, обиратись знову. Але, Кучер ігнорує Припис НАЗК, вдає, що вона і досі секретар міської ради і в. о. міського голови.

Про збільшення тарифів. 25 квітня 2019 року, з порушенням процедури, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про затвердження комунальному підприємству водоканалу нові тарифи, які збільшились на 37%.

На базі постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування та громадського харчування Української міської ради VII скликання була створена робоча група із залученням фахівців із фахового середовища. Робоча група опублікували висновок щодо свого дослідження та передала його у міську раду.

Нажаль, на сесії виступити робочій групі із доповіддю так і не вдалось. Організована група кремезних молодих людей заполонила всю сесійну залу і розпочала безпрецедентний тиск на депутатів – лайки, погрози, відверте знущання та оббріхування. Лунали погрози і відверто фізичною розправою щодо депутатів. До речі, дванадцять депутатів так і не прийшли на сесію, піддавшись або на погрози, або на вмовляння.

Особливо виділився голова регламентної депутатської комісії Вінник Максим. Той взагалі ніколи не стримував себе щодо дотримання етики, набрехати та облаяти будь-кого для нього завжди було нормою. Час розглядати його перебування в депутатах, а він ще й голова комісії, яка має опікуватись етикою та мораллю.

В результаті, порядок денний так і не затвердили, але бійки, погрози та паплюження людської гідності було в повному обсязі.

Зі сторони було добре видно головних ляльководів Кучер Тетяни – це її радник Дарсанія Леван, який відверто ганьбив депутатів та погрожував їм, не зважаючи на камери, Нагорний Андрій, голова місцевої виборчої комісії, який спочатку оголосив про скасування рішень щодо обрання двох депутатів ради із фракції «Самопоміч», які гарантовано стоять на позиції перегляду тарифів на воду.

Громада залякана, половина депутатського корпусу залякана, тут є справа у правоохоронних органів – в місті утворилась і діє бандитське угрупування.

Відео сесії https://www.youtube.com/watch?v=RZXzFNDZJZg&feature=youtu.be