«Укравтодор» підписав меморандум про співпрацю з французькою будівельною компанією Bouygues Travaux Publics SAS, який передбачає підготовку попереднього техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) концесійного будівництва та експлуатації автомобільної дороги Київ – Біла Церква і першої черги Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва.

Йдеться на сайті 04563, прихід в Україну французької компанії Bouygues – позитивний знак для міжнародних інвесторів.

«Сьогодні в Парижі підписано меморандум між Україною і французької будівельною компанією Bouygues Travaux Publics SAS. Меморандумом передбачено підготовку попереднього техніко-економічного обґрунтування концесійного будівництва та експлуатації автомобільної дороги Київ – Біла Церква (за новим напрямком) і першої черги Великої кільцевої автомобільної дороги навколо міста Києва (за новим напрямком від автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп до автомобільної дороги М-05 Київ – Одеса)» – йдеться в повідомленні.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, підготовку до проведення тендеру на будівництво дороги між Києвом і Білою Церквою буде розпочато в кінці цього року. Її будівництво оцінюють в 300 млн дол.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вартість проїзду по першому в Україні платному автобану Київ – Біла Церква складе 145 гривень.