Японський художник-флорист зі світовим ім’ям Азума Макото створив дивовижну флористичну композицію на центральній площі Славутича. Про це повідомляє “Моя Київщина” та “Главком”. Художник створив інсталяцію для того, щоб показати зв’язок України і Японії через Чорнобильську катастрофу.

Японський флорист Азума Макото прославився на весь світ завдяки своїм неймовірним композиціям з квітів. Азума Макото не тільки створює ефектні арт-об’єкти з квітів і рослин, а й занурює їх в глибокий океан, заморожує рослини в крижаних блоках або навіть запускає їх в космос.

Складання букетів тільки на перший погляд здається легким захопленням, але насправді це трудомістка і копітка робота. Макото, як справжній квітковий інженер, заздалегідь продумує ескізи і робить детальні замальовки майбутніх проектів.

Азума є одним з учасників екологічного спрямування в мистецтві. За допомогою своїх проектів він намагається привернути увагу до глобальних проблем людства – забруднення і знищення навколишнього середовища.

У дитинстві Макото і уявити не міг, що пов’яже своє життя з флористикою і ботанікою. Маючи абсолютно інші плани на життя, Азума створив рок-групу і переїхав в Токіо.

Тоді ще нікому невідомий юнак був змушений шукати роботу і знайшов її в квітковій крамниці неподалік від будинку. Так, з волі випадку або доленосного послання, Макото опинився у світі квітів і не планує його залишати.