Символічно, що офіційний старт відбувся 1 червня – в міжнародний День захисту дітей. Виставки дитячої творчості, благодійні акції та аукціони, популяризація народжуваності через медіа, психологічна підтримка вагітних, свідоцтва людей, які вижили після аборту, фотовиставки діток в перші секунди їх життя – у команди руху «За народження» сотні ідей, щоб довести: кожна людина на землі – не випадковість.

Кожен малюк має конституційне право на життя. Девіз руху дуже простий і зрозумілий – Дозволь дитині народитися!

За час існування Незалежної України дорослі вбили в утробі матерів більше 40 мільйонів дітей. Жахлива статистика. Ціла нація небажаних людей… Трагедія національного масштабу, яку мало хто помічає.

Цю проблему не вирішити співчутливим оханням, а тим паче смайликами із сльозами. Тут бити треба в усі дзвони!

Рух «За народження» ініціювали в Києві 25 березня 2019 року. Місія – допомагати  жінці і чоловікові здійснити усвідомлений вибір на користь народження кожної дитини.

Стартували в міжнародний День захисту дітей 1 червня під час Всеукраїнського сімейного фестивалю «Всі разом за сім’ю»! Серед інших заходів, які відстоюють цінності традиційної родини, відбулося народження важливого проекту. Презентувала рух «За народження» легендарна співачка Ніна Матвієнко. Її материнська порада для жінок і чоловіків: «Не бійтесь народжувати та продовжувати свій рід. Рід і сім’я – найважливіше на землі».

Рух «За народження» ставить перед собою амбітні завдання: збільшувати народжуваність в Україні, відповідно зменшуючи кількість абортів. Команда встановила для себе заповітну мету – до 2032 року збільшити народжуваність в Україні в 7-11 разів! Виклик гідний переможців!

На підтримку соціального проекту локація руху зібрала відомих спортсменів, художників, акторів, фотографів, журналістів, громадських діячів.

Брали участь в проекті й діти з особливими потребами. На фестиваль з Бердичева приїхали представники Центру реабілітації «Насіння Надії» Анастасії Вігінської. Вони намалювали малюнки на захист ненароджених дітей. Батьки цих дітей дозволили їм народитися. Тепер вони надихають інших наслідувати їхній приклад.

Один із засновників руху Яна Нєтікова сказала:

«Я вірю, що життя кожної людини заплановане самим Творцем. Ми не повинні вирішувати, кому варто з’явитися на світ, а кому – ні. Ми не засуджуємо жінок, що зробили аборт, ми хочемо, щоб абортування дітей не було. Майбутні матусі, якою б складною не здавалася ситуація, ви – не одні! Ви обрані Богом: Він саме через вас вирішив привести в цей світ нову людину».

Що ж, початок зроблено. Публічний рух «За народження» набирає обертів. Не залишайтеся в ролі вболівальників – приєднуйтесь!