В Національному комплексі «Експоцентр України»  проходить ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019». Це найбільша тематична виставка року, на якій учасники з України та різних країн світу демонструють свої досягнення в сфері агропромисловості.

У день відкриття «АГРО-2019» зареєстрували новий національний рекорд України, який встановила Київська область – «Найбільше серце із зефіру». Представляли його вихованці Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий дім». По завершенню демонстрації, кожний дитячий центр та дитбудинок області отримав часточку солодкої експозиції.

Зі встановленням нового рекорду та початком роботи виставки привітав учасників голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

Як зазначив очільник Київщини, 2019 рік в області оголошено Роком дитини. На особливому контролі – соціальний захист дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, родин, що опинилися в складних життєвих обставинах. Одним із завдань влади є створення комфортних умов для їх розвитку та повноцінного зростання. Тому залучення дітей до таких заходів надзвичайно важливе:

«У майбутньому, можливо, саме ці дітки будуть розвивати та зміцнювати й аграрну галузь нашої держави. Адже аграрна галузь – це основа міцної економіки та запорука достатку громадян в Україні. Тому і добробут кожного міста та села – це надбання, в першу чергу, працівників аграрного господарства», – сказав Олександр Терещук.

Він відзначив також високу ефективність та конкурентоспроможність аграрної галузі Київської області. Адже сьогодні Київщині дійсно є чим пишатися. Область займає перше місце з поголів’я свиней та за обсягом виробництва курячих яєць. Київщина друга серед областей України за обсягом виробництва сільськогосподарської продукції. Спираючись на новітні технології, аграрії працюють за сучасними стандартами та виходять зі своєю продукцією на світовий ринок.

Проблеми, звісно, також є, зокрема, це рейдерство. Тому важливо, щоб чесні підприємці, які працюють у правовому полі та сплачують податки до бюджету, могли працювати спокійно, без тиску.