В інтернеті з’явилося відео, як неподалік села Вороньків у так званому “Бойковому яру”, де знаходиться незаконне сміттєзвалище, невідомі чоловіки викидають із вантажівки сміття. Активісти викликали на місце події поліцію та з’ясували, що чоловіки працюють на місцевого приватного підприємця, який має мережу аптек в Бориспільському районі. Про це повідомляє «Погляд».

Місцеві жителі стверджують, що багато підприємців та місцевих жителів звозять сміття до “Бойкового яру”, тим самим підштовхуючи Вороньків до межі екологічної катастрофи. Також говорять, що й коммунальники Воронькова часом звозять сміття до яру.

“Сільська рада Воронькова підписала договір на утилізацію сміття із товариством “Еко-сервіс”, що знаходиться біля села Глибоке, однак сміття вивозиться сюди, у “Бойків яр”,– розповідає чоловік.

Сільський голова Воронькова Ніна Яструб повідомила, що знає про ситуацію, але ділянки на яких розміщується сміттєзвалище, є власністю приватних осіб.

“Ми написали листи, щоб знайти власників, тому що земля приватизована, але поки що їх імена невідомі”,– сказала голова села.

Також вона заперечила інформацію, що вороньківські коммунальники вивозять сміття до “Бойкового яру” і запевняє, що відходи утилізуються на Глибоцькому сміттєзвалищі.

Зі слів місцевих жителів урочище “Бойків яр” колись було мальовничим куточком. Над яром знаходиться найвища географічна точка району – Писарська гора, яка  має висоту 131,8 м над рівнем моря. Але людське невігластво та байдужість влади знищили безцінний куточок природи. Що маємо – не бережемо, а втративши безсило розводимо руками.