У Броварах зараз справжній “тротуарний бум”. І це радує, тому що місто облаштовується, стає охайнішим. Проте, оскільки в якості виконавців робіт зазвичай винаймають заробітчан за мінімальну платню, то виникають курйозні випадки, і якість роботи, якщо чесно, дуже низька. В Києві таких прикладів – на кожному кроці.   У Броварах по-своєму вирішили бути оригінальними. На фото ви бачите чудову демонстрацію сумнівного ноу-хау від «майстрів своєї справи». Цей приклад покладання пішохідного тротуару ФЕМ-плиткою миттю розлетівся в Інтернеті. Як пишуть у мережі “Фейсбук” очевидці, дві бригади розпочали викладати доріжку плиткою з двох протилежних боків, а потім з нетерпінням сподівались, що “пазл” вдало складеться.

“Контакт-центр” міста Бровари звернувся за роз’ясненнями до управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради і отримав таку ж чудернацьку відповідь:

“Капітальний ремонт внутрішньо-квартальних міжбудинкових проїздів та тротуарів по вулиці Київська 294, 296, 296 А та вулиці Гагаріна 1, 3 проводять дві підрядні організації, відповідно до затверджених проектів. На даний час, роботи ще тривають і в подальшому, зафіксована на фото проблема буде усунена. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей…”.

Коментарі відсутні. Тому так і живемо, що всюди не професіонали…