Усі красуні міста нещодавно змагались за титул «Міс Яготин – 2019». Серед них, зокрема: Анна Гета, Вікторія Дорошенко, Вікторія Ігнатенко, Надя Карамі, Ольга Корнелюк, Яна Крівцова, Дар’я Прусс, Рая Стеценко. Про це повідомляє Яготинська міська рада.

Всі учасниці шість разів виходили на сцену. Спочатку конкурсантки розповіли про себе особисто та продемонструвати українські вишиванки. Складнішим був  інтелектуальний конкурс, де потрібно було дати відповідь на підступні питання. Проте всі учасниці впорались із завданням. Глядачі та журі мали змогу побачити дівчат в літньому, сучасному та діловому стилях. Наостанок дівчата дефілювали у вечірніх сукнях, які перетворили красунь на справжніх леді.

В результаті «Міс Грацією» стала Анна Гета, «Міс Ніжність» – Рая Стеценко, звання «Міс Чарівність» завоювала Надія Карамі, «Міс Скромність» – Яна Крівцова, титул «Міс Артистичність» – Дар`я Прус. В номінації «Міс Індивідуальність» нагородили Вікторію Ігнатенко, а «Міс Посмішка» здобула Ольга Корнелюк.

За результатами інтернет-голосування «Міс Яготин» у Facebook, титул «Міс глядацьких симпатій» виборола Ольга Корнелюк.

З незначною різницею у кількості балів звання і титул «Другої віце-міс» отримала Ольга Корнелюк, Вікторію Дорошенко обрали «Першою віце-міс». Переможницею стала Рая Стеценко, яка віднині цілий рік буде прекрасним обличчям Яготина.