Один з найбільших автобусних перевізників Європи німецька компанія FlixBus 11 червня анонсувала про повноцінний вихід на український ринок. Про це повідомляє ЦТС.

Згідно презентації компанії в планах на 2019 рік почати рейси з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя.

“Це запланована мережа. Ми хочемо ще порадитися з місцевими перевізниками. Їм видніше куди подорожують їх громадяни”, – зазначив генеральний директор FlixBus в Польщі і Україні Міхал Леман, зазначивши, що спочатку рейси будуть діяти з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси і Львова.

На презентації був присутній міністр інфраструктури Володимир Омелян, який

повідомив, що найбільший і найдешевший автобусний перевізник Європи Flixbus повноцінно прийшов в Україну. За його словами, Україна – перша держава поза межами ЄС, після США, де вони розпочали роботу.

Вартість квитків починається від 5 євро. Купити квиток можна через мобільний додаток або сайт. Через додаток також можна відстежити, де перебуває автобус і коли він прибуде. Роздруковувати квиток не потрібно, водій просканує QR-код.

ЗМІ також повідомили, що до 13 червня за рейсами Київ-Кельн, Київ-Росток, Київ-Карлсруе, Київ-Штутгарт і Київ-Відень квитки можна купити від 5 до 15 євро.

“Вимоги до автобусів: кваліфіковані водії, мінімум двоє на нічний лінії для безпеки пасажирів, комфортна відстань між сидіннями – мінімум 76 см, Wi-Fi і FLIX-розваги на борту, доступний туалет в дорозі, розетки і екологічно чистий парк”, – заявив Міхал Леман.

На початковому етапі на українських маршрутах буде задіяно два десятка автобусів. Це не будуть автобуси у фірмовій зеленій лівреї FlixBus, це автобуси української компанії-партнера, які будуть мати відповідний логотип.

В даний час маршрути автобусів компанії FlixBus прокладені через більш ніж 2000 населених пунктів в 29 країнах. Щодня компанія виконує близько 350 тисяч рейсів.