Поліція затримала в Ірпені чоловіка, який через соціальні мережі продавав наркотики. 25-річний молодик тривалий час заробляв собі цим на життя. Про це пише «Погляд».

Жителі міста повідомили на гарячу лінію управління протидії із наркозлочинністю, що на їхніх будинках, парканах та інших будівлях з’являються незрозумілі зображення. Оперативників зацікавила ця інформація.

Вже давно відомо, що стіни розмальовують для реклами інтернет-магазинів зі збуту хімічних наркотиків. Поліція через інтернет встановили контакт із продавцем, а потім зробила декілька оперативних закупівель.

Виявилося, що для збуту чоловік використовував одну із соціальних мереж. Він залишав повідомлення, переписувався з клієнтами і залишав закладки.

У квартирі наркобізнесмена правоохоронці спільно з прокуратурою провели обшук. Вони вилучили системний блок, мобільні телефони та електронні картки для оплати наркотиків, а також майже 1кг канабісу.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження. Слідчі проводять досудове розслідування за ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України. Підозрюваного затримали, суд обиратиме щодо нього подальшу міру запобіжного заходу.