Фірма “Синергія”, що належить забудовнику, наближеному до колишнього мера Ірпеня, ще не збудувала, а вже продає квартири на заплаві річки Ірпінь потенційним інвесторам. Тут планують побудувати 72 будинки. Щоправда, ще зранку 12 червня на сайті забудовника їх було 81. І це лише перша черга. Планують та чи збудують?

Про це повідомляє «Погляд».

Потенційним покупцям квартир пропонують почитати красиві рекламні тексти, і переглянути не менш красиві картинки. Але, застерігає «Погляд», купуючи квартиру заздалегідь, людина ризикує залишитися ні з чим. Так як це сталося із понад 1000 сімей, які, за порадою колишнього мера купили квартири у мікрорайоні “Благодатний”.

Як знущання звучать слова рекламного тексту: “Ірпінь – одне з найекологічніших передмість Києва. Традиційно вважалось санаторною зоною. Тут і буде розміщуватись Синергія Сіті”.

Саме вважалось, а не вважається. Екологічним його вже важко назвати, адже триває масова вирубка лісів, та й сама забудова заплави, за словами екологів, це знищення річки. Окрім руйнування родючого грунту, сюди регулярно викидають ще й тонни будівельного сміття.

Також слід додати, що регулярно у всіх районах міста вимикають світло, а вода стала смердючою і брудною. Хоча раніше її пили з кранів!

Комунікації Ірпеня слабенькі та розраховані на вдвічі меншу кількість населення, ніж зараз, а, тим паче, ніж планують. Та й водні запаси практично вичерпані.

Забудувати і закатати в асфальт можна все, що власне, й роблять майже всі забудовники. Та чи можна буде жити в таких місцях через 10-15 років – величезне питання.