Товариство з обмеженою відповідальністю оформило право власності на земельну ділянку загальною площею 26,4 га для ведення підсобного сільського господарства.  Земля знаходиться в адміністративних межах Гірської сільської ради Бориспільського району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Що цікаво, відповідно до інформації «Бориспільського лісового господарства» земельна ділянка повністю накладається на землі, які належать державному підприємству на праві постійного користування на підставі державного акту на право постійного користування та розташована у межах Вишеньківського лісництва.

Погодження на вилучення ділянки зі складу державного лісового фонду ДП «Бориспільське лісове господарство» не надавало.

Київське обласне та міське управління лісового та мисливського господарства також не надавали погодження на вилучення чи зміну цільового призначення земельної ділянки.

Реагуючи на виявлені порушення, Бориспільська місцева прокуратура скеровала до суду позовну заяву з метою повернення незаконно відчуженої землі. Справа наразі перебуває на розгляді.

Це ж не перший випадок подібних оборудок з землею. Постає питання: а чи є в Україні право, правопорядок і справедливе судочинство.