Баришівський районний суд призупинив ліцензію компанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів. Причиною вказали системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримку рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

Компанія SkyUp, однак, оскаржила ухвалу Баришівського суду Київської області.

Як повідомляє Аvianews, SkyUp Airlines подала апеляційну скаргу в Апеляційний суд Київської області.

“4 червня 2019 року ми дізналися про постанову Баришівського суду Київської області, яким вищезгаданий суд призупиняє дію ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines. Вважаємо, що дана постанова не може бути юридичним документом у розумінні правової демократичної європейської держави” – зазначили в авіакомпанії.

Як пояснив авіаперевізник, суд ухвалив це рішення на підставі негативного відгуку начеб-то одного із пасажирів. І додав, що “негативні відгуки пасажирів, які незадоволені послугами авіакомпаній, не можуть бути підставою про припинення дії ліцензії авіакомпанії“.

“Людина, чий позов став підставою для прийняття ухвали про призупинення ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines, ніколи не купувала квитки в SkyUp Airlines і ніколи не була її клієнтом”, – підкреслили в компанії.

Також вони додали, що найближчим часом оприлюднять інформацію про те, “кого використовували в якості позивача“.

Також  у компанії підкреслили, що авіакомпанія – це транспортна компанія, тому будь-який позов на її адресу подається тільки за місцем знаходження відповідача (авіакомпанії), “яким Баришівський район Київської області не є”.

Більш того, зазначили в компанії, ліцензія на право перевезення пасажирів повітряним транспортом видається Державіаслужбою і оформляється відповідним Наказом.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зі свого боку на своїй сторінці у Facebook написав, що “SkyUp буде літати і компанії нічого не загрожує”.

“Всі пасажири можуть бути певні, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги і жодні політичні “рішення” рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток”, – написав він.

Цікава історія чи не так? Кому це захотілось і чому насолити авіакомпанії…