Президент України Володимир Зеленський звільнив 15 голів обласних державних адміністрацій, серед них і очільник Київщини Олександр Терещук. Після свого звільнення з посади Олександр Терещук відзвітував перед жителями Київської області про досягнення за період своєї роботи.

Подаємо повний звіт голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука:

“З 30 жовтня 2018 року Указом Президента України мене було призначено на посаду очільника Київської ОДА.

Мені випала честь короткий термін керувати пристоличним регіоном – Київщиною – мальовничим краєм, де живуть доброзичливі, щирі люди.

З моменту свого призначення основне, чим я керувався – це відкритість. Ми були максимально відкритими, як до громадян, так і до преси. Тому і з посади я не можу піти, не відзвітувавши перед громадою про свою діяльність, про те, що зроблено мною та моєю командою.

Ключовим нашим досягненням вважаю прийняття обласного бюджету. Це надзвичайно важливе питання, над яким ми працювали усі ці місяці.

Ми формували бюджет, спираючись на результати виїзних нарад – спілкування з жителями області.

Я об’їздив усі куточки Київщини, відвідав майже усі райони, щоб з’ясувати потреби громадян. Щоб з’ясувати, які проблеми в області є, чим ми, як влада, можемо допомогти людям.

Проблеми, які ми могли вирішити на місці – ми вирішували одразу. Ті проблеми, вирішення яких потребує фінансових витрат – ми врахували в бюджеті.

На зображеннях представлено основні напрямки, в яких ми працювали, зокрема, на які спрямовано бюджет це: децентралізація, охорона здоров’я, освіта та захист прав дитини, розвиток інфраструктури, соціальний захист населення, спорт, екологія та підтримка бізнесу.

Я хочу подякувати депутатам, які підтримували наші ініціативи.

Хочу подякувати за роботу усім членам своєї команди, які працювали зі мною пліч-о-пліч.

Хочу подякувати представникам ЗМІ та громадськості, які стимулювали нас до роботи.

Хочу подякувати жителям Київщини за довіру!