Олександра Іванівна Зверхівська, жителька села Мар’янівки Васильківського району свій столітній ювілей зустрічає зі справжнім багатством: п’ятеро дітей, 9 онуків, 13 правнуків і пра-правнука! Привітали жінку з ювілеєм і гості зі столиці – Міністр культури Євген Нищук, а також начальник управління культури, національностей та релігій КОДА Ігор Золотоверх та його заступник Віталій Томнюк. Про це повідомляє сектор культури та туризму Васильківської райдержадміністрації. Ювілярку щиро привітали з поважним ювілеєм, побажали міцного здоровя і подарували безліч квітів та пам’ятних подарунків.

Також гості, в цей день відвідали Іванковичівський будинок культури, у приміщенні якого знаходиться дитяча школа мистецтв та сільська бібліотека, і обговорили нагальні питання з працівниками культури Васильківщини та директорами і викладачами мистецьких шкіл Київської області та Васильківського району.

Євген Нищук ознайомився  зі станом музейних закладів області. Зокрема, відвідав Меморіальний музей-садибу Івана  Козловського.

«Хочу вас запевнити, що питання мистецької освіти для Мінкультури є пріоритетним. За останні роки були здійсненні значні кроки, спрямовані на модернізацію освітнього процесу  митецьких закладів. Спрямовані значні кошти на капітальний ремонт, реконструкцію навчальних приміщень, придбання музичних інструментів, гончарного обладнання, та оновлення  матеріально-технічної бази. Ми чітко усвідомлюємо, що одним із основних завдань для нас, як Міністерства культури,  є розвиток та збереження мистецької освіти, створення умов для виховання та становлення талановитих юних митців  – майбутнього України», – зауважив міністр.