Через порушення водіями маршруток правил дорожнього руху, боярчани хочуть створити систему контролю перевізників. Петиція з відповідною вимогою з’явилась на сайті електронних петицій Боярки.

“Водії автобусів і маршрутних таксі часто не тільки байдуже ставляться до правил дорожнього руху (перевищують швидкість, розмовляють по телефону під час руху, порушують маршрут), але й агресивно поводяться з пасажирами, які насмілюються робити їм зауваження”, – йдеться у тексті петиції.

Ініціатори звернення пропонують створити систему, яка дозволить контролювати перевізників. Онлайн-платформою, розміщеною на сайті Боярської міськради, має опікуватися управління інфраструктурного розвитку та житлово-комунального господарства Боярки.

Сама система передбачає можливість громадськості залишати інформацію про порушення на платформі. Управління інфраструктурного розвитку, відповідно, повинне реагувати на дані громадян та подавати скарги на перевізників.

Петиція була оприлюднена 7 червня. До завершення голосування лишається ще 77 днів і для розгляду звернення міськрадою необхідно набрати ще 190 голосів. Нагадаємо, на початку червня у Боярці сталась ДТП за участі двох маршруток, внаслідок якої постраждало близько 30 людей.