Вранці 23 червня на одному з промислових об’єктів міста буча сталася величезна пожежа. Про це повідомив Погляд.

«Горять ангари по вулиці депутатській поруч із масивом «Ювілейний» (напроти «Нової лінії»). Вогонь 10-15 м у висоту. Щойно загорівсься другий. І поруч почав диміти третій. Неподалі від них – бензо-газозаправка!! Пожежники говорять, що працює 4 машини.  Людських жертв немає. Такого чорного страшного диму не бачила. Зроду. Фото не передає те, що бачать очі. Люди, не їдьте зараз в Бучу, в цю сторону, не відомо, що там у ангарах і що за хімікати піднімаються в небо», – зазначила на своїй сторінці у Фейсбук редактор газети “Ірпінській вісник” Юлія Бережко-Камінська.

Користувачі соцмереж висувають свої версії. Одні кажуть, що склади секонд-хенд, інші – металобаза. Рятувальники вже локалізували пожежу.

«Було загорання в металевих ангарах. Загальна площа пожежі — 1600 м. На місці працювало 9 одиниць техніки та більше 30 чоловік особового складу. Це металеві ангари, але всередині знаходились якісь речі.  За попередніми даними, постраждалих немає», – сказала агентству керівник прес-служби ГУ ДСНС у Київській області Вікторія Рубан. З її слів, причини загоряння з’ясовуються.