Територіальній громаді села Хоцьки Переяслав-Хмельницького району повернули 4 га пасовищ, які в них попередньо незаконно відібрали. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Було встановлено, що головне управління Держземагентства у Київській області виділило двом громадянам земельні ділянки площею по 2 га кожна для ведення особистого господарства. Та річ в тім, що ці громадяни з відповідними заявами до органу виконавчої влади особисто не звертались і жодних дій для отримання вказаної землі не вчиняли.

Крім того, з’ясовалось, що земельні ділянки передали за рахунок громадських пасовищ Хоцьківської сільської ради, які були створенні ще в 1990-х роках та активно використовуються за призначенням сільськими мешканцями й нині. Більше того, спірні земельні ділянки з постійного користування сільської ради не вилучалась.

Відтак, прокуратура подала позовні заяви про скасування незаконних наказів управління Держземагентства у Київській області про передачу 4 га пасовищ територіальної громади, які задоволені в повному обсязі. Таким чином, мешканці села можуть знову спокійно користуватися своїм пасовищами.