23 липня відбулось засідання виконкому Яготинської міської ради, на якому обговорювали питання перевезення на міському автобусному маршруті № 5 «ст. Яготин-Волошка-РайДУ».

Перший заступник міського голови Сергій Овчаренко поінформував присутніх про те, що до Яготинської міської ради надходять звернення громадян, щодо недотримання у вихідні дні графіку руху автобусним маршрутом № 5.

«Між Яготинською міською радою та підприємцем Барабашем було підписано договір на здійснення перевезення міським автобусним маршрутом № 5. При невиконанні умов договору міська рада має право розірвати договір з перевізником, про що останнього було попереджено», – повідомив Овчаренко.

Він також додав, що Барабаш пояснює недотримання графіку руху у вихідні дні його нерентабельністю.

Міський голова Яготина Наталя Дзюба наголосила, що маршрут існує для для дітей та людей, і має бути зручним. На її думку, можливо необхідно внести зміни до графіку руху, щоб це влаштовувало як перевізника, так й пасажирів, які користуються автобусним маршрутом № 5.

За результатами обговорення вирішили це питання винести на розгляд спеціальної комісії. В подальшому при необхідності внесуть зміни до графіку руху, які допоможуть перевізнику забезпечити оптимальний рух транспорту по місту.