В рамках впровадження медичної реформи на селі, за рахунок субвенції з держбюджету та співфінансування з місцевого бюджету в селищі Кожанка Фастівського району будується нова амбулаторія. Про це повідомляє Фастівська районна рада. Окрім усього необхідного, передбачається  житло для сімейного лікаря. Адже добре відомо, що зараз не кожний лікар чи навіть випускник інституту поїде працювати в село без вирішення «квартирного питання».

Згідно проекту приміщення амбулаторії буде комфортним, матиме гарний естетичний та архітектурний вигляд, а також усі енергоефективні технології. Звісно, лікарня буде оснащена усім необхідним діагностичним та лікувальним обладнанням. Реалізація проекту знаходиться на постійному контролі керівництва району.

Згідно даних сайту «Prozorro» підрядною організацією, яка будує амбулаторію сімейної медицини у Кожанці є ТОВ “С.В.С. ГРУП”. Вартість виконання робіт підрядником, згідно договору, укладеного з «Фастівським Центром первинної медико-санітарної допомоги» складає 5 298 419, 85 грн.