До уваги всіх киян, а особливо тих людей, хто їздить з області в столицю. Метрополітен планує відмовитись не тільки від жетонів, а від “зелених карток”, які діють лише на підземний вид транспорту. Про це розповіла речниця комунального підприємства Наталя Макогон. Вона заявила, що на станції метро “Теремки” “зелені картки” вже припинили продавати, однак вхід за таким проїзним ще дозволений всюди. Терміни, коли картки повністю виведуть з обігу, в метрополітені поки що не назвали. Виникає логячне питання: для чого ж їх вводили в обіг?

Що ж натомість? Замість жетонів та “зелених карток” у метрополітені пропонують користуватись Kyiv Smart Card, яка діятиме на всі види комунального транспорту в столиці. Щоправда, треба врахувати, що далеко не всі пасажири знають, що це таке і як ним користуватись. Зі свого боку, Київський метрополітен також не готовий до цих карток. Їх ще не всюди продають, і часто виникають питання з поповненням. У підсумку всі ці проблеми лягають на плечі виключно пасажирів, і такого поняття, як якість обслуговування пасажирів ані в метро, ані в Київпастрансі, нажаль, так і не з’явилось.

З 15 липня на станціях “Іподром” та “Нивки” припинили продавати жетони. Пізніше жетони зникли з кас і на станціях “Кловська”, “Позняки” і “Теремки”.