Студент IV курсу факультету фізичного виховання Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, білоцерківець  Артем Цесарський, виборов перемогу та став чемпіоном України з пауерліфтингу серед юніорів, у ваговій категорії до 120 кг.

Про повідомляється на сайті навчального закладу.

Чемпіонат України з пауерліфтингу у класичному жимі лежачи проходив у Коломиї. Спортсмени Київщини привезли сім медалей.

Відтак, серед дівчат у ваговій категорії до 63 кг Аніта Слободян з м. Бориспіль посіла ІІ місце. Серед юніорок у вазі до 52 кг Ірина Диченко з Бориспіля також стала срібною призеркою та вперше виконала норматив Майстра спорту України. В абсолютному заліку серед юніорок Ірина стала другою. В командному заліку наші юніорки посіли друге командне місце.

У вазі до 72 кг серед жінок підопічна Юрія Ликова бориспільчанка Олена Квартич виборола бронзову нагороду. Серед чоловіків Василь Чипорнюк та Ярослав Мартиненко з Бородянки виграли свої вагові категорії до 105 кг та до 120 кг відповідно (тренер В. Беттяр). Загалом, чоловіча збірна посіла ІІ командне місце.