Селекторну нараду щодо стану підготовки житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу, об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період та виконання планів заходів з підготовки до опалювального сезону 2019/2020 року провів Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  Геннадій Зубко.

Про це йдеться на сайті КОДА.

Київщину представляли заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Назаренко, представники департаментів житлово-комунального господарства та енергоефективності, регіонального розвитку облдержадміністрації, Білоцерківської міської ради, АТ «Київоблгаз», Служби автомобільних доріг у Київській області.

На 1 серпня 2019 року в Київській області проведено робіт у середньому 62,1% від запланованих обсягів, мова йде про підготовку теплового, водопровідно-каналізаційного, дорожньо-мостового господарства та житлового фонду. Заклади охорони здоров’я готові на рівні  62%, навчальні заклади – 64%.

Загалом підготовка до осінньо-зимового періоду 2019/2020 року триває.