Український професійний гонщик, вихованець велосипедної школи «Промінь», що знаходиться в Білій Церкві, Марк Падун у складі команди світового рівня «Бахрейн-Меріда», виграв міжнародну багатоденну гонку Adriatica Ionica Race.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Велогонка Adriatica Ionica Race, що входить до календаря міжнародного союзу велосипедистів, складалася з чотирьох етапів. Марк одержав перемогу на другому складному гірському етапі з відривом та очолив генеральну класифікацію. Білоцерківський спортсмен, завдяки успішним командним діям, зміг захистити лідерство протягом  інших етапів та став переможцем у загальному заліку.

У підсумку в загальному заліку багатоденки Падун на 6 секунд випередив бельгійця Бена Хермансена і на 15 секунд – британця Джеймса Нокса.

Також 23-річний українець став найкращим молодим гонщиком туру.

Марк Падун став третім українцем, якому вдалося перемогти в генеральній класифікації багатоденної гонки міжнародних змагань такого рівня. З 2019 року він  – єдиний професійний гонщик, який представляє Україну.

Нагадаємо, раніше рахунок перемог цього року Марк відкрив 27 червня в Білій Церкві на чемпіонаті України, ставши чемпіоном України в індивідуальній гонці на час серед чоловіків «еліта».

В серпні Марк виступить у престижній супербагатоденці «Вуельта Іспанія» та чемпіонаті світу в Йоркширі (Велика Британія).