“Слуга народу” визначилася з головами ключових комітетів Верховної Ради. Депутатам Зеленського попередньо роздали посади в новому парламенті.

Головою комітету ВР із питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності може стати депутат від “Слуги народу” Денис Монастирський (номер 19 у партійному списку, експерт із реформування судової та правоохоронної систем), повідомляє LB.ua.

Депутат Марія Мезенцева(мажоритарний округ №168, Харківська область), за інформацією LB.ua, претендує на комітет Верховної Ради з питань євроінтеграції.

Владислав Криклій (номер 12 у партійному списку) є кандидатом на посаду глави комітету Ради з питань транспорту.

Ірина Венедиктова (номер 3 у партійному списку) може очолити комітет ВР з питань правової політики та правосуддя.

Комітет із питань нацбезпеки та оборони можуть віддати депутату від “Слуги народу” під номером 39 в партійному списку Олександру Завитневичу, директору Смілянського ливарного заводу на Черкащині.

Президент юридичної компанії Jurimex Данило Гетманцев (номер 20 у списку) повинен очолити комітет із питань бюджету, а колишній генконсул у Стамбулі Богдан Яременко(мажоритарний округ №215) – комітет із питань закордонних справ.

Комітет із питань науки і освіти, як очікується, очолить директор освітніх програм Українського інституту майбутнього Сергій Бабак (номер 11 у списку).

Комітет із питань регламенту та організації роботи Верховної Ради може очолити Сергій Кальченко, адвокат із “Хіллмонт партнерс” і 24-й номер списку “Слуги народу”.