Голова Київської обласної держадміністрації Михайло Бно-Айріян підписав розпорядження про звільнення керівника Департаменту регіонального розвитку Сергія Золіна «за згодою сторін».

Як повідомляє Главком – 25, 29 і 30 липня за підписом Бно-Айріяна вийшло три розпорядження, що стосуються роботи Департаменту регіонального розвитку КОДА.

Виконуючим обов’язки директора, за поданням начальника управління персоналом КОДА, стане заступник Золіна Андрій Романенко до моменту призначення директора.

Нагадаємо, Золін був призначений директором Департаменту капітального будівництва та інвестиційного розвитку в 2016 році, при обласному очільнику Максиму Мельничуку. За часів Анатолія Присяжнюка він уже обіймав посаду заступника глави відомства і був звільнений Володимиром Шандрою.

У 2018 році Золін очолював Департамент регіонального розвитку і житлово-комунального господарства – до тих пір, поки голова  КОДА Олександр Терещук не поділив відомство надвоє і не призначив Золіна директором Департаменту регіонального розвитку.

Попередньо Михайло Бно-Айріян звільнив в.о. директора Департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації Дмитра Ликова, а також тимчасового керівника апарату КОДА Олександра Остряніна.

Як відомо Михайло Бно-Айріян пообіцяв найближчим часом представити громадськості Київщини нову команду.