У Вишгороді асоціація багатодітних родин «Перлина» організовує збір необхідного для школярів із родин пільгових категорій.

Дитині до школи треба багато всього: одяг, взуття, зошити і канцтовари та багато іншого. Саме ці речі і збирає Вишгородська Асоціація багатодітних родин “Перлина” в межах благодійної акції “Збери дитину до школи”, роблячи акцент саме на шкільному приладді. З одягом і взуттям простіше – його люди приносять до «Банку одягу», що діє у Вишгороді, й одягти-взути дитину простіше. А ось щодо шкільни речей, то тут складніше.

Вручати подарунки школярам планують 31 серпня 2019 у межах сімейного заходу ПерлинаFest, що відбудеться на набережній Вишгорода. “Перлина” планує вручення першачкам повного набору канцтоварів зі сцени.

Акція “Збери дитину до школи” діє до 30 серпня. Бажаючі допомогти також можуть  звернутися до “Перлини” за тел. 0680252888, 0978471927. Окрім того, можна лишити речі для школи в «Банку одягу» за адресою: Вишгород, вул. Київська 10. Банк одягу працює по вівторках з 10 до 12 години, по четвергах з 15 до 17 години. Долучайтесь.