У Київській області розробляється проект Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах  смарт-спеціалізації. Київська обласна держадміністрація, аби максимально врахувати інтереси та позиції  зацікавлених сторін, проводить опитування серед підприємств, у тому числі тих, які займаються науковими дослідженнями і розробками, наукових установ та вищих навчальних закладів.

«Результати опитування будуть враховані робочою групою з розробки стратегічних документів при визначенні стратегічних цілей розвитку регіону на засадах смарт-спеціалізації. Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку  щодо майбутньої смарт-спеціалізації Київської області», – йдеться в повідомленні КОДА.

Опитування триває до 29 серпня 2019 року.

Для цього на веб-сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі  облдержадміністрації розміщено посилання на Google-форми. Анкета для підприємств «Оцінка сучасного стану та потенціалу розвитку підприємств для визначення напрямів смарт-спеціалізації Київської області» вміщена за посиланням. Анкета для експертів (представників наукових установ, вищих навчальних закладів, дослідницьких організацій, суб′єктів підприємництва, що виконують наукові дослідження і розробки «Оцінка основних напрямів смарт-спеціалізації Київської області» – за посиланням.

Більше про розроблення регіональних стратегічних документів можна дізнатися на веб-сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.