Департамент екології та природних ресурсів КОДА за 20,5 млн гривень замовив у фірми “Гідробуд Лімітед” повторне розчищення Володарського водосховища

Про це повідомляє інформаційний портал “КиїівВлада”. Повторне тому, що у минулому році ці  ж самі послуги вже замовляли. Але роботу не зробили.

У жовтні 2018 року Департамент підписав договір з фірмою “Гломалкомпані”, котра зареєстрована аж у Дніпропетровській області. Сума договору складала 18,9 млн гривень, і всі роботи мали би виконати до кінця 2019 року. Проте чомусь товариству “Гломалкомпані” за виконану роботу перерахували всього 1,7 млн грн (згідно інформації E-data).

Отже, 16 серпня 2019 року Департамент уклав з ТОВ “Гідробуд Лімітед” договір на проведення робіт з покращення технічного, екологічного і санітарного стану Володарського водосховища. Товариство зареєстровали всього 10 місяців тому (26.09.2018) у місті Кагарлику, а основним видом діяльності є будівництво житлових і нежитлових будівель.

Згідно з угодою, до кінця липня 2020 року підрядник повинен буде очистити водосховище для того, щоб захистити від підтоплення та затоплення Володарки. Зокрема, виконавець повинен буде очистити водойму від пнів, коренів дерев, болотної і водної рослинності, валунів та каменів. Також підряднику необхідно побудувати дамби та насипи. Підрядник має гарантувати якість своєї роботи протягом 10 років. Будемо сподіватися, що цього разу люди зроблять щось доброго для природи.