Через кілька днів школярі сядуть за парти, і знову почнеться звичний навчальний процес з цікавими та нудними уроками, домашніми завданнями, оцінками…

Втім, чимало дітей вчилося і влітку, і опановували іноземну мову. Ось тільки відбувалося це весело та цікаво. Адже навчання проходило в невимушеному канікулярному режимі у мовних таборах. В Київській області з дітьми під час канікул у мовних таборах працювали 58 волонтерів з різних країн світу.

За повідомленням Київської облдержадміністрації, лише у серпні в області працювали 8 таборів GoCamp, де відпочили 425 дітей. І це середній показник, тому що пік роботи мовних таборів припав на початок літа. Загалом активним дозвіллям та навчанням у 670 пришкільних та мовних таборах було охоплено більше 28 тисяч школярів.

«До роботи з дітьми в таборах було залучено 58 волонтерів з різних країн світу, які працювали менторами, допомагали дітям долати мовний бар’єр у спілкуванні іноземними мовами, ділилися своїм досвідом, культурою, цінностями. Діти вивчали іншомовні популярні пісні, знайомилися з цікавими енерджайзерами, грали в захоплюючі мовні ігри, QR-квести, брали активну участь у табірних розвагах “Water drop activity”, ”Save the egg”, ”Marshmellow tower” та “Holy party”. Відпочинок дітей у таборах був насичений яскравими подіями, розвивальними заходами, корисними справами. І все це організували ініціативні творчі і креативні педагоги», – йдеться у повідомленні.