23 серпня у Переяславі-Хмельницькому на території Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» відбулися обласні заходи з нагоди відзначення Незалежності України. Громаду області привітав голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян, обласне духовенство та представники уряду. Як символ єдності українського народу, незалежно від національності та віросповідання, разом із молоддю Київщини почесні гості та представники різних релігійних конфесій розгорнули 28-метровий Державний Прапор України та «Рушник єдності».

“Але ми не лише святкували. Ми ініціювали велику бесіду та brainstorm на тему туризму на Київщині. Зібралися в одному місці мери, голови РДА, громад та представники всіх туристичних асоціацій, так чи інакше дотичних до нашого регіону. Ми предметно поговорили про те, що робити, аби відкрити область для туризму та дати поштовх до розвитку”, – розповів очільник КОДА.

Він повідомив, що буде створено стратегію розвитку туризму Київської області. Ключова умова – вона має бути написана разом з бізнесменами, реалістична та актуальна на 3-5 років.

Також домовились створити реєстр всіх цікавих для туристів місць в області. Для зручності на сайті КОДА буде вся інформація про туристичні маршрути Київщини

В Іванкові, зокрема, планується зібрати представників туристичного бізнесу,  підприємців, місцевої влади у зв’язку з розвитком і популярністю Чорнобильського напрямку серед туристів.