У Білій Церкві кілька днів тому відбулася неординарна подія: засідання Міжнародного трейд-клубу при Київській обласній торгово-промисловій палаті.

Про це повідомляється у Білоцерківській міській раді.

Трейд-клуб працює в Україні понад 20 років та об’єднує майже 60 керівників торгових місій, посольств та інших міжнародних організацій, які акредитовані на території України. Основною метою роботи трейд-клубу є ознайомлення дипломатів з економічним, експортним та науково-технічним  потенціалом як кожного регіону окремо, так і країни в цілому. Тож представники понад 20 іноземних делегацій, які відвідали Білу Церкву цього дня, мали змогу оцінити економічні показники та інвестиційну привабливість міста і налагодити нові знайомства для подальшої співпраці.

Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий у своїй промові наголосив, що сьогодні громада розвивається і не втрачає лідерських позицій на Київщині. Він зазначив, що у місті нині діє 350 промислових підприємств, 80 з яких здійснюють зовнішньоекономічну діяльність. Серед пріоритетних галузей промисловості – гумотехнічна, енергетика і переробка, харчова промисловість, фармакологія, машинобудування, виробництво будівельних матеріалів тощо.

У Білій Церкві розвинена соціальна інфраструктура, яка є однією з найкращих в Україні, сформований ринок праці з достатньо висококваліфікованих кадрів, підготовці яких сприяє розгалужена мережа закладів освіти та науки.

Місто має високий рівень інвестиційної привабливості та рейтинг кредитної спроможності uaBBB+ з прогнозом «стабільний», що відкриває можливості для співпраці з міжнародними організаціями. Серед найбільших майданчиків для залучення інвесторів у Білій Церкві – Індустріальний парк, КП БМР «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» та інші.

Для затвердження прозорого та ефективного механізму фінансово-кредитної підтримки підприємців у міському бюджеті в частині часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для підприємців виділено 500 тис. грн.

Директор з розвитку бізнесу Індустріального парку Білої Церкви Андрій Ропіцький зупинився на можливостях розвитку в місті та наголосив, що протягом останнього часу в Білій Церкві відкривається одне велике підприємство щороку, і ця динаміка зростає: у цьому році було відкрито два таких підприємства. Цьому сприяють інженерні мережі, відповідні ринки збуту, наявність кваліфікованих фахівців тощо.

Після засідання були проведені двосторонні зустрічі делегатів Міжнародного трейд-клубу з представниками ділових кіл регіону, що передбачає обмін інформацією між представниками компаній з метою налагодження можливої подальшої співпраці. Також учасники заходу відвідали підприємство «Термо-Пак» та побували у парку «Олександрія».