У цьому числі “Нової доби” читайте:

Столична агломерація: мрія чи реальність?

Київ, окрім того, що є столицею України, є також столицею Київської області. Сам по собі цей факт, не є жодним відкриттям, проте обласний функціонал у Києві підтверджується хіба наявністю в столиці обласних чиновників. Обидва суб’єкти місцевого самоврядування (мається на увазі місто Київ і Київська область) є фактично сусідніми адмінутвореннями і відносини між ними, на жаль, не можна назвати – добросусідськими.

Чи доживемо до понеділка ..

Сьогодні на території країни йде своєрідне змагання між глобальним потеплінням і невгамовної споживчої жадібністю людини, хто з них швидше зруйнує екосистему, висушить річки і знищить ліса і тварин… Національна Екологічна Рада України попереджає: «Глобальне потепління що насувається може викликати незворотні процеси в природі – вимирання багатьох видів тварин, птахів, риб, комах, рослин … Потепління загрожує маловоддям, корозією і вивітрюванням родючого шару ґрунту, в результаті чого настане зубожіння сільськогосподарських угідь. Все це вимагає нових підходів до охорони навколишнього природного середовища та до природокористування».

Її величність Картопля

У селищі Немішаєве Бородянського району, на території Інституту картоплярства НААН України, встановлено пам’ятник картоплі. На ньому бронзовими літерами викарбувано слова президента НААНУ, Героя України, академіка М.Зубця: «Картопля – найкращий скарб людей тутешніх. Надія поколінь прийдешніх». Про здобутки і перспективи провідної наукової установи в галузі картоплярства  розповідає завідувач відділом науково-інформаційного та консалтингового забезпечення Світлана Шмунь.

Повністю читати тут: Газета Нова Доба № 17

Передплачуйте газету “Нова Доба” у будь-якому відділенні Укрпошти: передплатний індекс 60851